Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12338 anket
Vytrženo z diskuze: Chtěli byste aby vaše děti byli jako vy? ( myslim chováním) - Anketa 2019

- Dobrá anketa. Chci aby byly hodný a bezproblémový a tvůrčí jako já ;-) , abych jim mohla věřit jako naši mně a tím pádem jim vše dovolit a aby mě mely rády tak jako já svoje rodiče :-) Ale mohly by bejt o něco schopnější se realizovat.
- hezký :)
- Těžká otázka. Fakt nevím...
- Některý svoje vlastnosti bych jim do života fakt nepřála. A taky, aby nevypadali moc jako já.
- Jééé máte opravdu krásný výpovědi... moc hezky napsaný... a děkuji... ;-)
- arnost: Mně ta otázka nepřijde těžká. Těžké je přiznat si, že ano. Ale to si zase myslím, že je přirozené. Kdybych nechtěla, aby byly jako já, tak bych se vyhla tomu, aby byly vlastní a adoptovala je. Vlastně si myslím, že člověk celou svou bytostí tíhne k těm, jež jsou mu nejpodobnější. Kdo je nám z lidí nejsympatičtější? Kdo jsou naši přátelé? Koho si nejrychleji oblíbíme? - Ty, kteří nám připomínají nás. Extrémní pozice z druhé strany - máme v sobě všichni skrytou xenofobii. Každý by byl nejvíce šťastný, kdyby se mu podobali všichni. V ančiném světě by byli všici inteligentní a milovali by vážnou hudbu, kulturu a jazyk, v Heftovo světě by všichni žrali fotbal, v mém by všichni třídili odpad a nejedli krávy, ve Tvém by všichni racionálně diskutovali a nepodceňovali žádný argument... atd.
- Hani, ale v mém světě maj skoro všichni rádi vážnou hudbu - až na mě:-) to ses moc netrefila... já miluji jen malou hrstku vybraných skladeb, mezi muzikanty platím za tvrdohlavého ignoranta... a naopak, nesnáším lidi, kteří se mi podobají, protože nesnáším nesnesitelné lidi... lidi, kterými se obklopuji, jsou pravým opakem mě...
- Hani, ale v mém světě maj skoro všichni rádi vážnou hudbu - až na mě:-) to ses mo

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale