Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12349 anket
Vytrženo z diskuze: Bojíte se Islámu? - Anketa 3100

- Konkrétně Islámu ne. Militantních náboženských fanatiků obecně ano.
- Zdá se mi divný aby se někdo bál přímo islámu. A řekl bych že většina lidí co hlasuje pro možnost ano si okamžitě spojí islám s extrémisty. Pokud by se anketa týkala vyznavačů islámu, nebo fanatiků, bylo by to něco jiného.
- neeee proč?? islám je sice dost divný náboženství,ale jaksi to náboženství nezpůsobí tolik,co ty lidi tim náboženstvím posedlí...tzn jak už bylo řečeno fanatici...
- Bojím se, že U.S.A. budou nadále ,,oxidovat" tam, kde na to nemají žádné právo. Věčná trpělivost neexistuje. -Žádná kultura či náboženství nejsou samy o sobě nebezpečné, strach může nahánět až jejich míšení, směšování, vměšování, pokus o spojení... protože právě to je podnět pro vymezení se každé jedinečnosti vůči jiným. Povaha onoho ´vymezení´ je nevyzpytatelná, může být nebezpečná.
- zvláště položená otázka, řekla bych až dětinsky a nevhodně
- souhlasim s ankou..na takhle divně položenou otázku se mi stejně divně odpovídá, takže nevim
- položil jsem to tak záměrně, zkouším informovanost lidí a těší mě, že na to upozorňujete
- tak to se radši ani neptám těch (momentálně) 16,3 %, co by mi o islámu řekli...
- islám představuje podobné nebezpečí pro svět jako katolická církev ve středověku. kde je psáno, že všechny nevěřící je třeba převést na pravou (islámskou) víru a to za každou cenu?
- to není islám, stejně jako to nebylo křesťanství... jak jsi správně řekl, byla to katolická církev... i dnes nebezpečí představují jen některé islámské fundamentalistické skupiny, které se ale od islámu liší stejně, jako se katolická církev odlišila od křesťanství
- dala jsem že to není do

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale