Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12373 anket
Vytrženo z diskuze: Věříte v UFO? - Anketa 351

- no jasně, podle mě nejsme v celým vesmíru sama, to je podle mě blbost. ale ,že by UFO byli zelený mužíci s anténama na hlavě...to si fakt nemyslím...K.
- nebylo to tu už náhodou nedávno????....S
- Život ve vesmíru určitě je, ale že by nějaká tajná existence, co by sem lítala, aby nás zkoumala... To leda ve filmu. M.
- to jako jestli myslím v neidentifikovatelný létající objekt? tak to samozřejmě. ale jestli věřím v mimozemský život, tak to je už jiná otázka...
- jo bylo to tu..si asi nkdo dela sryndu jak porad dava stejne ankety...=)
- Bylo to tu, ale podle mě nevadí,když se tu objeví stejná otázka, pokud se nějakým způsobem změní odpovědi. Tady jsou zjednodušené a jednoznačnější, tak to podle mě smysl mít může. Nevim jestli v tomto případě, protože pojem UFO může být nesprávně pochopen a výsledky ankety tim pádem dost zavádějící. V "UFO" nevěřim. A nejen nevěřim, snad i vim, že není. Je to blbost. Ale věřim, že nejsme jediná živá planeta v celym vesmíru.To by taky byla blbost.H.
- souhlas s prispevkem nade mnou
- Podobná anketa tu už byla, dala jsem ji tu já. Tady tu tu dal někdo jiný. Jinak já na UFO věřím, určitě nejsme v celým tom vesmíru sami. A jak tu někdo psal předtím, že nevěří, že by sem lítali. To já si zase myslí že jo. Vždyť koukni se na nás, taky lítáme na měsíc, teď na Mars a zkoumáme ho i život na té planetě....
- možná
- jo, ale ufouni nejsou ve slunecni soustave...nevim ja by se tak daleko dostali...
- pravděpodobnost zvniku života je asi taková, že na smetišě vtrhne tornádo a postaví z toho bordelu funkční Boeing 727.
- Hezký. Sama autorka ankety tedy neví, co zkratka UFO znamená... H.(Reakce na příspěvek

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale