Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12349 anket
Vytrženo z diskuze: Ke komu se přikláníte v židovsko- palestinském konfliktu ( spory o území atd. ) ? - Anketa 3547

- Zajímavá anketa a přikláním se jednoznačně k Izraeli.
- Já taky :)
- Dobře položená otázka. Ten konflikt rozhodně nelze vidět černobíle. Ale pokud bych se měl k někomu přiklonit, tak mé sympatie patří Izraeli a vůbec Židům obecně. Ať už dávno před vznikem Izraele - jejich až neskutečná životaschopnost při permanentním pronásledování, či po jeho vzniku - od osidlování, zúrodňování pouště, přes Šestidenní válku, až k jejich postoji při válce v Perském zálivu. Jedním slovem - obdivuhodné.
- K Židům !!!
- sparta praha
- DOBRÉMU JÍDLU,DOBRÉMU PIVU A VÍNU.TAKY FANDÍM SPARTĚ A ATLÉTICU MADRID,MORAVĚ A HEZKÝM DĚVČICÁM.ALE VE VÁLCE NEFANDÍM NIKOMU-JEDNI ZABÍJEJÍ DRUHÉ,I TI VAŠI IZRAELCI SE DOPOUŠTĚJÍ NĚJAKÝCH BRUTALIT,JEN TO TŘEBA NIKDO NEZAZNAMENÁ.MYSLÍM ŽE SI NEMAJÍ CO VYČÍTAT.
- souhlasím s tím, že Židé opravdu obdivuhodně odolávají všem pohromám a útokům co je za ty zhruba 4 tisíce let jejich existence potkávají a v tomhle kofliktu se jim přikláním hlavně proto, že ty oblasti osídlili mnohem dřív, než Palestinci, kteří se tam dostali pomocí síly, Židé sice původně taky, ale Palestinci se nedají poažovat za dědice těch původních obyvatel...je ale taky pravda, že jako v každém konfliktu, i tady uskutečňují obě strany velice politováníhodné akce...
- 100% k palestincům!
- Nesleduji, co se děje ve světě, mám plný ruce práce s tím, co se děje za oknem a v nejbližším okolí.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale