Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12363 anket
Vytrženo z diskuze: Jaké z těchto světových náboženství máte nejméně rádi? - Anketa 3613

- zaprvý hloupá anketa a zadruhý muslismus neznám
- co? muslimus? :D
- Nevadí mi žádný ze jmenovaných. A ten "muslismus" je fakt dobrej :-) Zároveň mě po dlouhé době celkem zajímá výsledek téhle ankety, takže pro mě, simple, OK... :-)
- Muslismus se normálně používá a vyučuje na školách...Jestli chodíte na učňák nebo chodili, tak je mi vás líto...Simple má pravdu!
- Fakt? O tom se rád poučím. Nejraději ze stěžejního textu, ze kterého muslismus vychází. Křesťanství - Bible, Judaismus - hlavně Tóra, Islám - Korán... Muslismus - ??? Třeba tím bychom mohli mé poučení začít.
- Vy s tím naděláte...........Každej snad pochopí že je t oIslám když Islámista=muslim tak to musí každej pochopit jen vy z toho delate kdo ví co...
- Rozhodně islám!
- hehe, to náhodou chtělo hodně fantazie vymyslet ten muslimus:-) Aska: jen malá poznámka, že islámista je něco jiného než muslim, když už se tu rejpe
- Abych odpověděla na anketu. Nemůžu říct, že bych některé z těchto náboženství vyloženě neměla ráda. Nejvzdálenější je mi hinduismus a islám. A nejvíce sympatizuju s křesťanstvím, jelikož se k němu i hlásím.
- Nás učili že je to to samý....
- Jako v jakym smyslu? Mlátit hlavou o zem směre na východ se mi moc nechce...
- Je pozoruhodné, že náboženství Židů jakožto národa nepopiratelně nejpronásledovanějšího a nejnenáviděnějšího v celých dějinách, má tady zatím tak málo procent... To je fajn, že antisemitismus je už pryč...
- Pochybuji, že na tomto fóru je někdo dostatečně teologicky vzdělaný a zná dostatečně všechna vyjmenovaná náboženství tak, aby mohl kvalifikovaně hlasovat. Já je také neznám, proto volím odpověď Nevím.
- Aska:

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale