Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12337 anket
Vytrženo z diskuze: Jaký používáte ( většinou) internetový prohlížeč? - Anketa 3901

- Jaký je rozdíl mezi prohlížečem mozilla a firefox? Já používám mozillu (firefox), to existuje ještě něco jako jenom firefox?
- Mozilla je kompletní sada Internetových aplikací, např. webový prohlížeč, poštovní klient, IRC Chat klient a editor webových stránek, DOM Inspector, atd. Mozilla Firefox je samostatný prohlížeč, postavený na prohlížeči z balíku Mozilla - tj tento prohlížeč rovněž využívá renderovací jádro Gecko, jazyk XUL pro popis uživatelského rozhraní, stejně jako většinu kódu komponent XPCOM, které zajišťují základní činnosti prohlížeče. Díky oddělení mohla být řada věci zjednodušena a vylepšena. Tento prohlížeč vás tedy překvapí především svou rychlostí, snadným nastavením lišt a řadou lehce instalovatelných rozšířeních.
- Aha, ale takže už vím, že mám zřejmě to druhé, stahovala jsem si jen prohlížeč, ne irc, poštu atd. Ale mám teda kliknout na "firefox" nebo na "mozilla"? Z té odpovědi mi to pořád není jasný.
- A tak ne, systematickým výkladem jsem došla k tomu, že to bude asi firefox:))
- firefox andulinka: máš-li jen prohlížeč tak Firefox, máš-li celej balík tak Mozila, ale taky nevím proč je to soustředěno do dvou různých odpovědí
- a mistr admin má ... ?
- Děkuju, tak jsem to nakonec pochopila asi správně:)
- Dve ruzny odpovedi jsou tam proto, ze ve statistikach k webu je to taky takto rozdeleny, tak jsem to opsal :) Mistr admin pouziva (mozna prekvapive) IE 6, protoze chce videt web tak, jak ho vidi vetsina uzivatelu, ale asi by to mel prehodnotit, kdyz uz to davno neni pravda :)
- někdy ie někdy firefox
- Firefox
- Operu
- Admin má asi firefox a operační XP(podle počítadla na mých strá

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale