Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12361 anket
Vytrženo z diskuze: Který seriál, uvedený v roce 2004, vás upoutal nejvíce? - Anketa 416

- Žádnej na píčoviny nečumím.
- Tu možnost jsem tam chtěl dát taky.Netvrdím,že jsou dobré všechny,ale štvou mě lidi,kteří vše odsuzují,vyjadřují se k tomu vulgárně a myslí si jak jsou úchvatní.
- asi budu ignorant ale ja ani jeden neznam :/
- jj co to je vsechno zac ?!
- Taky se moc nedívám na televize a na mýdlové seriály už vůbec ne.Ale aby někdo neznal ani jeden z těchto titulů,to je totální ignorantství okolního světa,navíc to ukazuje na to,že dotyčný nejenže vůbec nesleduje TV,ale ani nečte tiskoviny.Jak dotyčný získává informace???
- internetem...bude to zavislak=)
- No jo.. Jenže i na internetu se člověk ledacos dozví.
- přesně!
- Vím o tom, že nějaké takové seriály existují, ale že by mě některý zaujal (tak zní otázka) to tedy ne. Považuji to ztrátu času. Proto nemohu v této anketě hlasovat. Chybí tu nějaká taková možnost. Tím tato anketa nejen že nepslňuje pravidla, ale ani výsledky nemohou být objektivní.
- Fakt jsem neviděla ani jeden díl z žádného z těchto seriálů. Mohla tam být možnost "jiný". Mě zaujal seriál Everwood a tím se přiznávám k jedné ze svých slabostí... no, nemůžeme být stále silní, že? Na prvním místě ale budou vždycky SIMPSONOVI !!!
- Josef a Ly. Jeko jedinej z nabidky sem ho totiz videla (vlastne jenom pulku prvniho dilu...) Jinak koukam na Simpsonovi a Pratele.
- ja newim ale ja si jaxi taxi nepripadam nejak blbe i presto ze neznam jedinej serial co tu je...
- REDAKCE!!!REDAKCE!!! rEDAKCE :0)
- Vím o nich, ale ani na jeden nic nekoukám. Myslim, že se dají dělat i inteligentnější věci, ale netvrdím, že jsou všechny špatné. Akorát na to nemám čas. Jednou jsem se dívala na kus Redakce a m

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale