Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12349 anket
Vytrženo z diskuze: Co si myslite o muslimech? - Anketa 473

- Hooodně divná anketa,absolutně nechápu její účel.Muslim je člověk,vyznávající islám a nechápu,proč bychom je nemohli spojovat s Evropou.To je,jako by se tady objevilo:Co si myslíte o křesťanech(přece nelze hodnotit lidi obecně,tj.jako bychom srovnávali rasy)...a na závěr bych dodal,že i v Česku žije ne úplně zanedbatelná menšina vyznávající islámské náboženství.
- Jako ja jsem krestanka, tak at oni jsou muslimove. Momentalne se zabyvam jejich nabozenstvim (projekt na zsv) a nemuzu rict, ze by mi jejich zvyky byly zrovna dvakrat sympaticky... Nevadi mi, co delaj, nijak osobne se me to nedotyka, ale muslimkou bych urcite bejt nechtela. Ale svoboda forever. At si verej v co chtej a at si delaj co chtej. Mne je to jedno.
- kterej manik sal sakra vyvrazdit? asu ti sami co protestovali proti homosexualum co?
- každej si myslí, že každej terorista je muslim, ale teroristi sou i jiní a navíc islám je jen náboženství
- Ve skutečnosti bohužel drtivá většina muslimů na terorismus přispívá,aniž by o tom věděla,a tak jej podporuje.To mnoho lidí neví.Byl jsem kdysi na přednášce naší bývalé velvyslankyně Hybáškové a ta mi otevřela nové hledí na terorismum a jeho příčiny.
- Na islamu jako takovem neni vpodstate nic spatneho, jenom zneuzivani jeho vykladu uz je trochu problematictejsi. Doporucuju www.islamweb.cz
- Mě ta anketa nepřijde od věci. Je sice pravda, že muslim je člověk vyznávající islám a že je nelze hodnotit obecně. To je fakt, jenže hodně lidí to vnímá úplně jinak, lidé mají v sobě ohledně islámu spoustu předsudků a tato anketa o nich může vypovědět. Už delší dobu jsem přemýšlela o anketě týkající se islámu, ale zatim mě nenapadlo, jak otázku a možn

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale