Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12349 anket
Vytrženo z diskuze: Kde je pro vás ideální bydlení? - Anketa 483

- Tam, kde teď bydlím, je to ideální, je to dál od silnice, takže tam je klídek :) zároveň mám to nejdůležitější po ruce (obchody, atd.) Jo, bydlím ve středně velkém městě.
- Dobrá anketa.
- ve velkém městě. asi proto, že sem nikde jinde nebydlela...
- V Praze, nikde jinde bych si asi nezvykla. Narodila jsem se tu a od tý doby jsem odtud nevytáhla paty a ani to nechci dělat.
- vsu de se da zit, nejde oto kde to je , ale jaci tam jsou lidi, prace atd.
- Kacenka:Jsi kráva!Kvůli tady té vaší zasrané povýšenosti vás Pražáky nikde v republice namjí rádi!Méně civilizované???To jako žijem v pravěku či co???
- viz Enio
- Ááááááááá.........mi připomíná tu dávnou hádku na tý anketě stěma supermarketama....... :) Jo a Kacenko,vyjímečně souhlasim s Enien!Fsadim se,že gdymi si byla z vesnice,tak by sis život něgde jinde nemohla představit! Jo a radši nic nepiš vo tom,že jenom Praha je civilizovaná a fšechno vokolo je necivilizovaný......mohla bys tady někoho naštvat!!!(mám zkušenosti) ;)
- já bych asi taky nemohla bydlet nikde jinde než v Praze... ale spis proto, ze tady bydlim od narozeni a jsem tady na vsechno zvykla. mozna bych si zvykla i nekde jinde, ale kdybych si mohla vybrat, tak bych se nestehovala.
- Já teda žiju v Praze ale i na vesnici bych si docela dobře zvykla. Myslim si, že bydlet v blízkosti většího města je většinou lepší než na samotě z různých důvodů ale zase na vesnici je větší klid. Nejradši jsem na chatě (což je v lese u vesnice) a skvěle mi to vyhovuje. Docela mi vadí, že se tolik lidí dívá na pražáky jako na američnay - i když je pravda, že když někdo napíše, že Praha je jediný civilozovaný město v ČR tak se ani moc nediv

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale