Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12349 anket
Vytrženo z diskuze: Které z těchto povolání by mělo být nejlépe ohodnoceno? - Anketa 4949

- 1.) učitel,chce to vysokou školu a vychovává nové generace... 2.) horník - životu nebezpečná práce, těžká potřebná práce zkracující život. 3.) kdo umí trochu myslet a nevypadá jako Quasimodo - každý hlupák může být moderátor (na nově určitě)!!!
- záleží, co je to za učitele...moderátor určitě ne...
- pořadí mám stejné jako názorista..
- já taky jako nazorista....a smoula samozŕejme
- o to by mel rozhodovat trh a zadna jina instance, takze otazka je polozena nespravne. jestlize trh(rozum my vsichni) rozhodne, ze nejvic penez si zaslouzi moderator, tak to nemuze nikdo zpochybnovat.
- jo, asi souhlasim s těma nahoře...
- Učitel.. ale za více peněz, taky si na ně víc došlápnout... průbězný zlepšování kvalifikace apod. Ne že někde bude padesát let sedět nějaká stará můra a bude omrzovat celé generace školáků...
- Nějak jsem nepochopila, co chtěl básník říct, ale třeba mám akorát po ránu dlouhé vedení...
- Nejspizh ucitel. Na hornika se nemusi studovat a delat statnice a podobne x) Ucitele pripravuji dalsi generace - zasluzna prace x)
- daggy: To bylo na mě?
- Iceyman = Ne, na autora ankety.
- Lékař
- To Anonym ( 06. 09. 2008 - 11:31:02 ) : myslim, ze si pletes malicko slova jako trh a rozum :o)) kor u moderatora a jeste k tomu v televizi :o)) chtel bych videt, jak by byli placeni, kdybychom nemuseli platit povinne "prispevky", a nepousteli tam vetsinou opravdu "duchaplne" reklamy :o)) Jinak by samozrejmne kazde povolani melo byt hodnoceno podle spolecenske dulezitosti, odbornosti, rizikovosti, atd atd. Nazorista ma v tomto celkem pravdu. Bohuzel je to jen idealni stav. Preci jen bych radeji zaplatil

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale