Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12380 anket
Vytrženo z diskuze: Co si myslíte o homosexuálech? - Anketa 501

- Jsem žena a nevadí mi ani lesbičky ani gayové. Nedělají přeci nic špatného...
- Me taky lesbicky nevadi. S tema gayema je to horsi. Ne ze by mi vyslovene vadili, ale pripada mi to trochu nechutny. Je to ale ciste muj osobni nazor. Tahle anketa zatim dopada tak jak jsem myslel. Muzum nevadi lesbicky a zenam gayove.
- Nevadí mi ani gayové ani lesbičky. i když je fakt, že když je vidím líbat se, je to zvláštní. Ale souhlasím s prvním příspěvkem - nedělají přeci nic špatného!
- viz oba anonymove
- Nevadí mi ani gayové, ani lesbičky.
- Jsem muž: Lesbičky sou super a gayové mi nevadí!!!
- mápodobně, souhlasím s anonymem předpřed BeBe, ale když se do nějakýho kluka zabouchnu a zjistím, že je gay, tak to už mi vadí ukrutně moc :(
- Stavím se k tomu neutrálně,nevnímám to tak.Člověk to většinou vůbec nepozná,takže to neřeší...A jinak anketa už tady byla,nevim proč se opakuje...:(
- Nejen, že mi nevadí. Je mi to nevím proč sympatické v obou případech. Asi mám pocit, že si musí víc rozumět a rozumění mám na vztazích nejradši.
- Ja si teda spis rozumim s holkama. Beru to, ze si treba dve holky, nebo dva kluci hodne rozumi, ale v otazce sexu se mi to zda dost podivny.
- jsem holka a nevaděj mi ani lesbičky ani gayové.Každej je nějakej a každej má jinej vkus.A když se jim líběj osoby stejného pohlaví tak je to jenom jejich věc.Druhým do toho podle mně nic není.
- Koukám, nikomu zatím nevadí lebičky...
- Vim o tom S, co mi vypadlo.
- Jsem BI-holka a nemam nic proti nikomu. Orientace je každýho soukromá věc, ne?
- Nikdo mi nevadí...

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale