Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12337 anket
Vytrženo z diskuze: Proč mám tag uthlý tkaničky u bot ? - Anketa 519

- Ja sem kreten :) lol
- to asisi
- Neurazej me ! :)
- bez komentáře...
- i ty brute ?! ))
- Tohle se Ti taky povedlo, jen nevím, co to znamená uthlý. Jestli útlý (tenký),utlý (useknutý) nebo utáhlý (utáhnutý). Po pěčlivém přečtení ankety to vidim na tu 3.možnost, tak teď se vrátim k anketě a něco tam kliknu.
- Dalsi pochvala od maminky :)) Yo preklep ... hned to vopravim ... tag asi ne :/ ... teda tys me nasrala jax do toho zacala rejpat :)) ... no ... co z toho ... nic ... dam si kitkat ... uaaa byl good ... heh ... ja sem kreten :)
- Tak to je COOL anketa....Něco jako s tim HUSTÝ vod Nici....Sice je to anketa na piču,dost debilní a úplně na hovno,ale že to je vod Mr.Yerryl,tag je to velmi užitečná supermegagiga intelektuálská anketa na úrovni..... :)
- Myslim, že ses zhulil...a né snad? Nebo už seš zhulenej pernamentně?
- MAjkl: Heeheehee kůůůůl :)) Na piču plně souhlasim a jak tak na to koukam i ty ses vod te tetky vetsiny ! je potreba obcas kaslat na naky snobsky kecy , tyhle ankety tu budou castejc )) Haha co tay na me ty diline machry machry ? Si aj myslus ze tomu bacuyes co ?! Ha ne ! )) Zrovna sem sem chtěl dát anketu vo tom PROČ MÉDIA HEJBOU SVĚTEM , už vidim ti stereotipni oceneni ankety (doufam ze to negdo nevykrade) a ladne podelovani se o nazory v diskuzy ale pag me napadlo tohle ! Sem genialni jen mam ty nejposahanejsi nazory vsech casu coz mam za nasledek ... a to je uplne jedno ! jo ! zhulil sem se ! a ted du chrapat ! :)
- Jediný vysvětlení vidím,že si je neumíš zavázat,proto to stále dělá tvoje matka.Ta má toho už plný zuby,nejraději by tě uškrtila a při utahování tkaniček si představuje,že ti uvazuje šálu.

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale