Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12403 anket
Vytrženo z diskuze: Který maso vám chutná nejvíc? - Anketa 541

- Jsem býložravec, který si občas s velkou chutí zahřeší s rybím masem. Ale nikdy bych nejedla chobotnice a další jiné potvůrky. Těch je mi líto.
- Hani souhlasim s tebou,ale nikdy neříkej nikdy :)
- Neboj Hani. Ani není o co stát (s těma chobotnicema). Já mám nejradši kuřecí a hovězí :). Zrovna bych si něco dala.. Ale nebudu se tu zrovna rozepisovat, nebo si znepřátelím býložravce :)
- Já myslim, že jíst maso je přirozené...odkazuji vás na film Jedna ruka netleská....kdo viděl, pochopí:-)))
- Jorika: Tak fajn, jestli to ještě jde, beru zpět to "nikdy". Jani: Jíst nebo nejíst maso je každého volba a myslim, že by si lidi měli své názory navzájem tolerovat a né se kvůli tomu nepřátelit.Já osobně to beru tak, že to je každého věc...i když se samozřejmě neubráním sympatiím k někomu, kdo smýšlí podobně jako já. Zuzi: Tak tady bych mohla psát hodně dlouho. Nejdříve bych rozebrala, co je "přirozené", pak co je "přirozené pro člověka",jakožto jediné nepřirozené zvíře a nakonec bych si smlsla na tématu jedení masa-hmoty a zodpovědné jedení masa-mrtvých zvířat umučených na jatkách... Není maso jako maso.... Nóóó,ale protože by to bylo moc dlouhý a asi by to nikoho moc nezajímalo, tak to rozebírat nebudu :-D Dobrou chuť!
- Mno, já jsem jednu dobu maso vůbec nejedla(to mi bylo asi pět) a bylo to proto, že mi "bylo líto těch zvířátek". Ale lidské tělo není uspůsobeno k tomu, aby se živilo jen rostlinou stranou. Navíc jsem někde četla, že lidé vůbec tím že maso tepelně zpracovávají přicházají o mnoho důležitých živin.
- Zuzi: No jasně! Pak je nejlepší tatarák. Jenže se to mnoha lidem hnusí. Ale já bych si zrovna dala :)
- No, mně se teda taky hnusí, ni

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale