Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12403 anket
Vytrženo z diskuze: Dokázli byste položit život za své přesvědčení? - Anketa 545

- mno sou tam sice 2 stejný možnosti, ale jinak good anketa:D
- No jo, taky jsem si už všimla:-)
- Obdivuju všechny lidi, co za své přesvědčení život položili a je pro mě nepochopitelné, že někdo by nenašel nic tak silného, za co by stálo zemřít.
- Ne?!?!?! Ale to je přece jasné, pro mě je nepochopitelné, že tak málo lidí zvolilo, že by takovou kravinu nikdy neudělalo.
- Fakt? Já myslim, že je to smutný, protože ...no prostě protože
- Moje velmi silné přesvědčení je život sám. Život chránit a podporovat. Bylo by trochu absurdní ho potvrdit sebevraždou..
- Tak to jó, to by byl paradox...no, ale třeba, kdyby se všude zrušili tresty smrti, pod podmínkou té tvojí?
- No, je to sice nemožné, ale pak bych o tom možná uvažovala. Ale dnes ráno mě napadl další příklad, za který bych život položila, akorát že to je taky nesmysl - kdyby jsem tím způsobila, že už nebudou žádný zvířata trpět na jatkách a zruší se velkochovy-koncentráky a bude se hrubě trestat týrání zvířat... to bych do toho šla, ale musela bych mít jistotu a tu mít nebudu, pač je to blbost!
- Hm, to je právě to, že by ti to nikdo nezaručil...já öbdivuju třeba takovýho Palacha, nikdo mu nezaručil, že se po jeho smrti něco změní a on se přesto upálil
- Jo,taky mu patří moje úcta.
- Stejně tak moje!!!Ja bych to nedokazala Jsem máčka!!!!
- Nojo, von ti tady skoro každej napíše že by dal život za svý přesvědčení... ale přivaž ho k hranici a každej vodvolá (nebo aspoň většina)... ale to není nic špatnýho, člověk je taky jenom zvíře, je vyrobenej tak aby chránil život a to především svůj... mně třeba za to žádný přesvědčení nestojí, život bych asi dokázala dát jen za NĚKOHO, ale

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale