Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12403 anket
Vytrženo z diskuze: Co vás dokáže z těchto možností pořádně vytočit? - Anketa 550

- Jednou jsem si přečetl inzerát na Porsche 911 za 50.000,-Kč, když jsem zavolal bylo už pozdě. Tohle mě fakt nasr*lo, ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat a uběhlo už půl roku... jinak jsem hlasoval pro frontu
- Za 50.000,-Kč?!!!Možná to byla jen anketa,kolik lidí se ozve:)
- Možná... bylo to z rodinných důvodů a mírná koroze, která by mi žíly netrhala...
- Tak asi to dobíhání autobusu. Tam totiž hraje roli ještě představa poťouchlého výrazu toho nepřejícího řidiče, kterej si to náramně vychutnává... A jinak jako vždy výtečná anketa!!
- Hana:Díky,snad ještě někdy něco vyplodím:D
- Skvělá anketa. Jinak, dala jsem ten autobus, protože s tim mám mimořádně bohaté zkušenosti (btw, kdyby jenom řidič!, ale ty škodolibý úsměvy cestujících, když vidí, jak se jim vzdaluje můj ukřivděnej obličej a ani samým vyflusnutím nemůžu říct třeba do prdele... hroznej pocit). Ale když jsem si pořídila krásnej pruhovanej svetr a teď v něm chodí po škole ještě další 3 holky a neustále v něm někoho vídám na ulici, tak to mě dokáže taky neskutečně dožrat.
- Mám pocit,že hlavně v Praze,řidiči nesnášej lidi.Asi jich maji za celej den plný zuby,tak se alespoň pobaví na účet funícího nešťastníka.Podezřívám je,že to je jejich škodolibý druh zábavy a někde mají tabulku,kde si píší svoje skóre chudáků.
- To znám.....
- .....až příliš dobře.
- nica: tak sem to tentokrát poznal.) opět nehorázně luxusní anketa. jinak sem dal autobus pač se mi už dlouho nestalo že bych do školy neběžel na zastávku. jednou bylo tak něco po 6 hodině ráno všichni chrněj a já si blbě vypočítal v kolik mam vstávat na bus byl víkend takže tim to ještě bylo horší. nesnídal sem nic jenom se

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2022. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale