Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12363 anket
Vytrženo z diskuze: Sedíte si u internetu, např. chatujete a zničeho nic net vypadne. co uděléte? - Anketa 648

- odpovědi nejsou přesné, vyberte tu, která se nejvíc hodí. Jestli jsem to zase špatně zformuloval tak sorry :-)
- Tohle mě dokáže vytočit jako málo co.Nedávno jsem se dostal úplně do transu,když mi výpadek přerušil velmi důležitý rozhovor na chatu.Ač jsem jinak klidný,kopal jsem do všeho,co bylo po ruce :)ale jinak jsem fakt klidný:)))
- Seženu bratrance a začnu na něj řvát, proč to jako zase nejde....(bratránek je totiž správce sítě... a poslední dobou nám net vypadával nějak často...)
- Náhodou je to zformulováno dobře. Ony se totiž těžko vymýšlí odpovědi, aby sedly každému. Já mám naštěstí dobré připojení takže se mi to ještě nestalo. Ale jinde jo a to mě dost vytočilo. Ale co se dá dělat, musím doufat, že to naskočí :)
- me to taky nejak moc casto nepada ale kdyz uz se to stane tak pak okamzite lehnu do postele pdo perinu abych nic nerozmlatil
- :-) Všichni trpíme závislostí na internetu:D
- asi řeknu "do prdele už zase" a bežim za otcem:)
- Chci pochválit Xtreme za dobrou anketu, myslím, že ty možnosti jsou náhodou velmi dobře vymyšlené.* Když mám třeba rozepsaný dlouhý důležitý mail, který pak zmizí, tak mě to naštve, ale snažim se zachovat klid, pak upadnu do takové apatie a několik dnů nemám chuť to znova zapínat. Když to vypadne při něčem méně důležitém (nic neztratím), tak si řeknu: "Asi to znamená, že bych měla dělat něco jinýho". A jdu si číst, učit se atd.
- Asi před hodinou jsem napsala pěknej příspěvek do první a diskuse...samozřejmě si ten pitomej internet postavil hlavu, že nééé, že zrovna teď nepude...no psát něco znova se mi fakt nechce no...
- Zařvu si "ku**a sr*č jeden," ale pak sem v klidu protože sem zvyklej že

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale