Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12349 anket
Vytrženo z diskuze: je pro váš dobře že existuje Evropská unie? - Anketa 7125

- Eu nicmoc
- jo dobrá věc, evropa se musí spojit protože nás tu pomalu všechny začíná ovládat čína :D .. nechápu proč chce ODS rozbít EU, dosud sem na to nepřišel
- a jaks prisel na to, ze ods chce rozbit eu?
- všechny její kroky .. ať už nepřijetí lisabonské smlouvy, pokusy o přijetí Turecka do EU nebo všemožné kritizování prezidenta klause..
- Co to meleš? Lisobonskou smlouvu poslanecká sněmovna přijala a právě ODS byla pro přijetí nejvíce. A ODS kritizuje Klause právě proto, že on je velký euroskeptik.
- Je mi to celkem někde
- a ted kdyz padla vláda tak topolanek rekl ze lisabonska smlouva je mrtvý dokument! a zaoralek rekl, ze nebyli nadseni ze to prijali!
- no jistě, EU je levicová záležitost, že Sněmovna Lisabon přijala, bylo proto, že jí nic jinýho nezbejvalo
- Čína nás neovládá ani jen tak neovládne. EU je jen předstupen daleko většího celku, kdy bude spojeno pod jednu vládu Severní Amerika, Evropa a jihovýchodní Asie(tedy i Čína)+Jabonsko. Pravice je pro toto sjednocení(pod nadvládou Bildenbergu-přes USA)přímo. Viz.kult presidenta Obavy a lezení do řiti americe. Levice je pro to samé skrz EU. Takže je to prašt jak uhod.ODS a ČSSD jsou tak ve skutečnosti 2 strany téže mince. Chudák Klaus jen podle mně, nás nepřímo varuje pře EU a tímto sjednocením. Jaká je však jeho role doopravdy, to nechápu. Strašení kolem glob.oteplování(ted už z opatrností raději změna klimatu) je taky z Bilderbergu(NWO). Klaus opět varuje a zachovává chladnou hlavu. Klause nemusím a vyčítám rozkradenou republiku a rozpad ČSFR.Aby mi někdo nepodsunul Klausofilství..
- jinak je pro mně dobře že EU je, bo možu legálně dřet v UK... :-)
- má to výh

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale