Nestátní peníze

Skrýt reklamu


Ankety Stylově Chcete více anket? IQ test

Hlavní strana Registrace Přidat anketu Nastavení FAQ Fórum Odkazy

Hledat      v textu anket autorech přesunutých ?
Dalších 12348 anket
Vytrženo z diskuze: Mcdonalds nebo KFC? - Anketa 9323

- Mekáč!! :P V Káefku maj hnusný hranolky..:D
- zrušit!!
- když už tak přidejte i ten třetí, co to je burger?
- Takový sračky! Zakázat!
- 4.Přesně tak
- hnus velebnosti
- Nejím ani v jednom
- Mám rád oboje, ale radši McDonalds. :-)
- 8 - prase!
- Hele klídek klídek...:P Ono to zas tak nezdravý není, jak si lidi myslí. Zjistilo se, že v některých hospodách je to kolikrát nezrdavější než v těchto fast foodech...Dělaly se i pokusy, že se člověk měsíc stravoval jen v Mekáči a váhu si udržel normální. :)
- 10 - ale sračka to je, navíc podporujete tuhle megasračku, sračku co nám dá předražené mleté svinstvo společně s molitanovou houskou!!! Umí celkem dobré htranolky a jejich shake ujde, ale radši si nechám zničit tepny bramborákem nebo knedo/veřo/zelem!!! Navíc smážák-smažený sýr je jen a jen českej vynález! Takže jste prasata: Vy co dáte přednost s molitanovou houskou a mletou krysou a přílohou pár hranolků a 0,5colou (co je ale z 0,30 jen led)jste blbouni. Hlupáci zdegenerovaní reklamou nebo bez chuťových buněk zhyňte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 10 - jo to možná bylo, ale pokus z Dachau po 45. roce min. století, jinak normální člověk dneška (málo pohyblivý)přibere a zkornatí mu cévy jako po 5letech klasického stravování!!! Tak nekecej kraviny!!!
- 11. > Už jen to množství vykřičníků a přesvědčení o tom, že každý člověk snad musí mít stejný názor jako ty, značí tvou omezenost. Každopádně nemyslím si, že by to bylo tak hrozné občerstvení,

Kanál Svobodného přístavu
Copyright Ankety.stylově.com 2004 - 2021. Kontakt, RSS, Vector black icon symbol for sale